Затримано підозрюваних у причетності до катастрофи теплохода "Булгарія"

Слідчий комітет РФ затримав главу компанії-орендатора теплохода "Булгарія",  а блогери з’ясували, що власник затонулого судна - російський мільйонер Михайло Антонов.

У рамках справи про аварію теплохода "Булгарія" затримали гендиректора ТОВ "Аргоречтур", що експлуатувала судно, Світлану Інякіну і старшого експерта Камської філії Російського річкового регістра Якова Івашова, повідомили у слідчому комітету РФ. Їх підозрюють у причетності до незаконної організації круїзу, внаслідок чого загинули люди.

Компанія "Агроречтур" була суборендарем "Булгарії", саме ця фірма організувала круїз, під час якого теплохід затонув. "Агроречтур" орендувала теплохід у ТОВ "Бриз", яке, в свою чергу, взяло судно в оренду у Камського річкового пароплавства. "Агроречтур" організовувала круїзи, не маючи на це ліцензії.

За словами представника СК РФ Сергія Маркіна, Інякіну і Івашова планують взяти під арешт. Їм пред'являть звинувачення в наданні небезпечних послуг, що спричинили смерть двох і більше осіб. Стаття, за якої їх затримали, передбачає позбавлення волі строком на 10 років.

Крім того, порушено кримінальну справу відносно капітанів двох суден, які імовірно не надали допомогу "Булгарії".

За даними сайту СК РФ, це судна "Арбат" і "Дунайські-66". Проте, за іншими даними, мова йде про судно "Волганефть-104", капітана якого нібито вже допитують. Раніше ЗМІ також передавали, що повз "Булгарію" ймовірно могли пройти "Волганефть-104" і "Волганефть-38".

Раніше очевидці трагедії повідомляли, що "поруч з теплоходом, що тонув, пропливли два вантажні судна, але ніякої допомоги не надали". У зв'язку з цим фактом глава Мінтрансу РФ Ігор Левітін пообіцяв "вжити всіх необхідних заходів законодавчого порядку до того, щоб з цими капітанами вчинити дуже суворо".

Водночас блогери публікують дані, що власником затонулого теплохода є російський мільйонер Михайло Антонов, член "Єдиної Росії", власник 99,9% акцій ТОВ "Камської судноплавної компанії". Пішли чутки, що він вже втік за кордон, але цю інформацію в компанії спростували.

Прогулянковий двопалубний теплохід "Булгарія", що слідував рейсом з міста Болгар в Казань, затонув у неділю 10 липня о 12.58 (за Києвом) біля села Сюкеєво Кансько-Устинівського району Татарстану.

Катастрофа "Булгарії" стала найбільшою катастрофою на російських річках майже за 30 років. На даними МНС РФ, на борту судна перебували 192 людини, - врятувати з них вдалося лише 79.

Все про катастрофу теплохода читайте тут.

Читайте також:

Капітан судна, що врятувало людей з "Булгарії", розповів подробиці

Капітан теплоходу "Булгарія", рятуючи пасажирів, загинув разом з сім’єю

Теплохід "Булгарія" потонув за три хвилини

Із затонулої "Булгарії" починають піднімати тіла дітей 

Теплохід "Булгарія" вже тонув чотири роки тому в тому ж місці

Радист "Булгарії": подати сигнал SOS було неможливо

В останній круїз затонулий на Волзі теплохід вийшов без ліцензії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: