Затриманого на мітингу опозиції в Москві ув'язнили на 2,5 роки

"Випадкового перехожого", затриманого після акції опозиції в Москві, засудили до колонії суворого режиму за те, що він зламав носа міліціонеру.

Тверський суд Москви засудив до 2,5 років колонії суворого режиму Сергія Махнаткіна. Суд визнав чоловіка винним у тому, що він зламав ніс міліціонеру під час затримання після несанкціонованої акції опозиції на Тріумфальній площі 31 грудня 2009 року.

Махнаткін був повторно затриманий правоохоронцями 1 червня поточного року. В опозиційному русі "Солідарність" повідомили, що "це той самий випадковий перехожий, який був затриманий на Тріумфальній площі 31 грудня 2009 року, кинутий в автобус, прикутий наручниками і побитий міліціонерами у присутності дев'яти свідків".

Там додали, що Махнаткін був повторно затриманий "обманним шляхом - нібито для впізнання тих, хто його бив".

Представники опозиції також поширили інформацію, згідно з якою Махнаткін не належить до жодної протестної чи політичної організації.

Після затримання Махнаткін оголосив "сухе голодування". Держзвинувачення вимагало для нього п'ять років позбавлення волі. При цьому суд, враховуючи всі обставини справи, визнав можливим призначити йому покарання нижче граничної межі, яка належить за частиною 2 статті 318 КК РФ (застосування насильства відносно представника влади).

Правозахисники та представники опозиції Росії регулярно подають заявки на проведення 31 числа на Тріумфальній площі мітингу на захист 31-ї статті Конституції (за свободу зібрань).

Влада регулярно відмовляється санкціонувати акцію, але мітинг все одно проводиться, і найчастіше завершується затриманням активістів.

Читайте також:

Банда російських "партизан-месників" відкрила полювання на міліціонерів

Прокуратура Росії зарахувала опозицію та правозахисників до посібників терористів

У Москві міліція розігнала мітинг опозиції кийками

Міліція затримала Нємцова під час спроби звільнити Лімонова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: