Затверджено результати виборів у Росії

ЦВК Росії визнав вибори до Держдуми п'ятого скликання такими, що відбулися, та затвердив їхні офіційні підсумки. З ними погодилися не всі.

"Единая Россия" набрала 64,30% голосів виборців, КПРФ - 11,57%, ЛДПР - 8,14%, "Справедливая Россия" - 7,74%, передає кореспондент агенції "РИА Новости" з Центрвиборчкому. 

Всі 15 членів Центрвиборчкому на засіданні в суботу поставили свої підписи під Підсумковим протоколом ЦВК про результати виборів.

Отже, до Держдуми проходять чотири партії. Єдинороси отримали 315 місць в нижній палаті, комуністи - 57, ЛДПР - 40, "Справедливая Россия" - 38.

Підсумкові дані збігаються з даними Державної автоматизованої системи "Вибори", які презентував у четвер голова ЦВК Володимир Чуров.

Явка на виборах склала 63,78%, повідомив зампред ЦВК Станіслав Вавілов.

Член ЦВК з правом вирішального голосу Євген Колюшин (КПРФ) настояв на тому, щоб його особливу думку про підсумки виборів, викладену на семи сторінках, було прикладено до підсумкового протоколу Центрвиборчкому.

На думку Колюшина, компанія пройшла "з порушенням фундаментальних положень вільних виборів".

Представники КПРФ, "Яблока" й СПС заявили про намір продовжувати боротьбу і далі оскаржувати підсумки виборів до Держдуми.

Голова ЦВК Володимир Чуров завірив, що комісія уважно розгляне всі скарги й заяви від політичних партій і громадян. За його словами, якщо в майбутньому результати голосування на тій або іншій території буде визнано недійсними, то Центрвиборчком внесе відповідні зміни до офіційних підсумків виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: