Завдяки Путіну в Абхазії демографічний вибух

До приїзду Путіна в Сухумі народилися близнятка, їх вирішили назвати Володимиром і Дмитром. Вирішила не мама, а колектив полового будинку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Голова уряду РФ Володимир Путін побував сьогодні в Сухумі в новому пологовому будинку, який відкрився всього два дні тому.

Буквально за дві хвилини до приїзду прем'єра молода жінка народила двох близнят-хлопчиків. Одностайним вирішенням колективу пологового будинку їх назвали Володею і Дмитром.
Після цього Путину показали палати, в яких відпочивали молоді мами. Двоє з них також вирішили назвати своїх синів Володею.

Путін прибув в пологовий будинок разом з президентом Абхазії Сергієм Багапшем. Їх зустрічала головний лікар Ліана Ачба. "Разом з двома новонародженими у нас вже народилося 14 діточок, лише за вчорашній день було 10 пологів. Такого ніколи не було", — сказала головлікар.

Головний акушер пологового будинку Валентина Лейба повідомила: "У нас вже протягом року в республіці запанував спокій, люди перестали нервувати, і почала зростати народжуваність. За перших півроку народилося вже стільки малят, що можна з упевненістю сказати: в Абхазії буде демографічний вибух". "І звичайно, ми вдячні керівництву Росії", — додала вона.

Пологовий будинок був капітально відремонтований за сприяння російської сторони і обладнаний за останнім словом техніки. Він найбільший в Абхазії, розрахований на 100 породіль. До реконструкції в цій будівлі розташовувалася нейрохірургічна лікарня, яка постраждала в війну 1992-1993 років. Влада республіки вирішили реконструювати будівлю під пологовий будинок.

У 2008-му році в республіці народилося більше 2000 дітей — на 200 більше, ніж в 2007-му.

Читайте також:

Саакашвілі зловтішається, що Путіну не вдалося "повісити його за яйця"

Байкери привезли до Севастополя російський прапор, подарований Путіним

Путін відвідав "Нічних вовків"

Обама та Путін поснідали пельменями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: