Завдяки WikiLeaks Мєдвєдєв зрозумів увесь цинізм США

Російський президент вважає розсекречене листування дипломатів США цинізмом. Але якби в ЗМІ потрапили оцінки, які дають росіяни американцям, "вони б теж отримали масу задоволення".

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв назвав опубліковані проектом WikiLeaks секретні депеші американських дипломатів цинічними судженнями, які "здатні завдати шкоди зовнішньополітичним зв'язкам".

За словами Мєдвєдєва, витоки секретної інформації "показують всьому світу цинізм тих оцінок і часто тих суджень, які превалюють у зовнішній політиці деяких держав, я маю на увазі США".

"Інша справа, коли ці судження стають публічними, вони здатні завдати шкоди зовнішньополітичним зв'язків, відбитися на загальному дусі відносин", - заявив він.

При цьому, зауважив російський президент, якби в пресу потрапили "оцінки, які дає МЗС РФ або російські спецслужби, в тому числі нашим американським колегам, вони б теж отримали масу задоволення".

У листуванні, розсекреченому WikiLeaks, американські дипломати порівнювали Дмитра Мєдвєдєва і прем'єра Володимира Путіна з Робіном і Бетменом - героями коміксів.

А, наприклад, послу США в Росії Джону Байєрлі заявили, що "Мєдвєдєв - це ніхто в російській політиці, не більше ніж ручка в чиїсь кишені чи склянка на столі".

Володимир Путін свою думку про опубліковані WikiLeaks депеші і, зокрема, про те, що в них йшлося про тандем, висловив днями в інтерв'ю телеведучому CNN Ларрі Кінгу.

За словами Путіна, він і не підозрював, що описання його взаємодії з президентом Дмитром Мєдвєдєвим, "це буде зроблено з такою зарозумілістю, з такою грубістю і настільки неетично".

Читайте також:

Американці порівняли Мєдвєдєва зі склянкою - "це ніхто у російській політиці"

WikiLeaks: Росію назвали "мафіозною державою"

Путин: новой гонки вооружений не будет

ЧС-2018 з футболу у Росії: Мєдвєдєв кричав "Ура", а Путін радів стримано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: