Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щонайменше, одинадцять людей, включаючи вісьмох поліцейських, постраждали в ході безладів на півночі Лондона вночі, 6 серпня.

Не менше 11 людей, серед них 8 поліцейських, постраждали внаслідок сутичок в районі Лондона Тоттенхем. Більше 40 осіб були затримані.

Про це повідомила в неділю лондонська служба "швидкої допомоги". Раніше повідомлялося про 19 постраждалих.

З одинадцяти постраждали дев'ять доставлені до лікарень. Серед тих, хто отримав поранення і травми - вісім співробітників поліції, в одного з яких - поранення голови.

За словами керівника поліцейської операції Стівена Уотсона, поліцейські залишаться на вулицях Тоттенхема для якнайшвидшого відновлення порядку і спокою. Він додав, що почалися в суботу хвилювання стали несподіванкою для поліції.
"У нас не було інформації, яка могла б свідчити про масштаб заворушень, з якими ми зіткнемося. Спочатку в суботу ми стали свідками мирного протесту біля поліцейської дільниці Тоттенхема - не було ніяких вказівок на те, у що він переросте. Для тих, хто вплутався в ці заворушення, немає ніяких виправдань", - заявив керівник поліцейської операції у Тоттенхемі Стівена Уотсон.

Влада району Тоттенхем обіцяє відповідну, жорстку реакцію на події.

Як відомо, 6 серпня в Лондоні сталися масові заворушення, після того, як поліцейський вбив таксиста на одній з вулиць района Тоттенхем.

Нагадаємо, у березні масова демонстрація в Лондоні переросла в зіткнення протестуючих з поліцією. Деякі демонстранти закидали поліцейських фарбою. Частина протестуючих, одягнені в чорні маски, увірвались до відділення банку HSBC у центрі Лондона. Також було атаковано будівлю McDonald's на шляху проходження демонстрації.

Читайте також:

В Лондоні близько 300 людей влаштували погром через вбивство таксиста

Тисячі англійців протестують проти економічної політики уряду

Арабські революції перекинулися на Йорданію

Польські медсестри влаштували голодування прямо у парламенті

ВідеоЗаворушення у Лондоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції