У параді, присвяченому 95-му ювілею піонерської організаціі, взяли участь понад 300 осіб

19 травня у Мінську пройшло масштабне святкування Дня піонерської дружби на Кургані Слави, у якому взяли участь понад 300 осіб з усіх центральних районів, повідомляє Reuters.

Найбільш масовому дитячому руху країни виповнилося 95 років. Сьогодні більше 600 тисяч білоруських школярів гордо носять звання піонери.

Урочиста частина святкування відбулася в Палаці дітей та молоді, де найкращі жовтенята, піонери та вже дорослі лідери організації були нагороджені почесними грамотами.

Піонери на барабанах виконали відомі піонерські пісні, показали театралізовану виставу та взяли участь в іграх та інтелектуальних змаганнях. Також організатори підготували квест-гру та презентували нові музичні композиції. А завершальним акордом став запуск повітряних куль.

Нагадаємо, що 25 березня  у Білорусії відзначили День волі, оскільки саме  в цей день у Мінську проголосили державну самостійність Білоруської Народної Республіки 99 років тому. Кілька сотень осіб взяли участь в акції з нагоди річниці святкування. Правоохоронці заарештували щонайменше тисячу демонстрантів.

Залиште свій коментар