"Збирав особисті дані акціонерів". Проти керівника ЄБРР розпочато розслідування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ЄБРР від коментарів поки утримуються.

Проти керівника Європейського банку реконструкції та розвитку Суми Чакрабарті розпочато розслідування через те, що він збирав особисті дані акціонерів.

Про це у суботу, 6 жовтня, пише Reuters.

Зазначається, що кілька держав-акціонерів ЄБРР 29 травня направили керівнику відділу банківського нагляду лист з вимогою почати розслідування стосовно глави банку. У листі стверджується, що він та члени виконавчого комітету ніби впровадили повторну практику збору конфіденційної і особистої інформації про членів ради директорів.

При цьому відповідна скарга була анонімно підписана "низкою зацікавлених членів ради директорів і акціонерів".

Крім того у листі стверджується, що 3-4 травня низка членів ради директорів анонімно отримали документи, у яких містяться копії листів Чакрабарті на адресу виконавчого комітету, а також уривки інших офіційних звітів банку. У них нібито і міститься особиста інформація про членів ради директорів, яка збиралася без їхньої згоди.

За інформацією джерел, щодо Чакрабарті почали зовнішнє розслідування. Його проводить швейцарська юридична фірма Lenz & Staehelin.

Сам глава ЄБРР відмовився коментувати цю інформацію. У прес-службі фінансової установи додали, що ЄБРР ніколи не буде коментувати уявні витоки даних.

Сума Чакрабарті очолив ЄБРР в липні 2012 року. У травні 2016 його переобрали на другий чотирирічний термін.

Нагадаємо, Кропивницький отримає 282 мільйони гривень від Європейського банку реконструкції та розвитку для оновлення тролейбусної мережі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції