Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збірна Ісландії не зможе взяти власні продукти на ЧС через російські санкції

З командою вирушать два кухарі, однак готуватимуть вони, використовуючи російські продукти.

Збірна Ісландії з футболу не зможе ввести власні продукти харчування на Чемпіонату світу з футболу через російські санкції.

Про це повідомила голова ісландської Федерації футболу Клара Б’яртмарц, передає місцеве видання Reykjavik Grapevine.

"Ми витратили достатньо часу на митні збори. Ісландія та Росія бойкотують один одного, тому ми повинні бути надзвичайно точними при проходженні митниць. Ми докладаємо багато часу та зусиль, тому ми сподіваємось, що зараз у нас все добре, з точки зору одягу, медичного та спортивного обладнання, ліків тощо", - заявила вона.

Однак, за її словами, найбільша проблема криється саме в продуктах харчування, імпорт яких в Росію суворо заборонений. Тому разом з 50 людьми в складі збірної поїде ще два кухарі.

"Мене не непокоять російські продукти, але російська їжа сильно відрізняється від нашої, від того, що ми звикли, і футболісти, як правило, не хочуть куштувати нові страви просто перед початком гри", - підкреслила Б’яртмарц.

У березні в Ісландії повідомили, що через отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки у британському Солсбері, ісландський уряд відклав усі двосторонні зустрічі з Росією на різних рівнях на невизначений термін. Також було оголошено, що на Чемпіонат світу з футболу не приїде жоден ісландський посадовець.

Залиште свій коментар

Вибір редакції