Збитки British Airways під час страйку екіпажів склали близько 23 млн євро

У Британії підраховують збитки від 3-денного страйку екіпажів найбільшого національного авіаперевізника British Airways.

Триденний страйк бортпровідників British Airways обійшовся авіакомпанії в 21 мільйонів фунтів стерлінгів (31 мільйон 500 тисяч доларів) збитків або по сім мільйонів фунтів стерлінгів на день.

Такі попередні дані представила адміністрація авіакомпанії, яка повідомила, що акція протесту, ймовірно, не зробить серйозного впливу на загальний показник річних доходів.

У керівництві авіакомпанії також заявили, що, незважаючи на страйк, British Airways вдалося виконати за ці три дні 78 відсотків своїх запланованих далеких рейсів і близько 50 відсотків ближніх.

Та страйки в Європі не припиняються, після British Airways пілоти німецького авіаперевізника вирішили провести чотириденну акцію протесту. Початок страйку заплановано на 13 квітня. За попередніми даними, через протест Lufthansa втрачатиме щодня близько 25 мільйонів доларів.

Профспілку пілотів не задовольнили умови, які запропонувало керівництво авіакомпанії. Зокрема Lufthansa хоче майже на 2 роки заморозити зарплату пілотів. Крім того авіаперевізник не може гарантувати збереження робочих місць.

Французькі залізничники, незадоволені умовами праці, почали масштабну акцію протесту, яка загрожує обернутися транспортним хаосом. Сьогодні з депо не вийшов практично кожен другий склад. Це торкнулося як міжміських і приміських експресів, так і потягів паризького метрополітену.

А в Італії 4-годинний страйк влаштували співробітники авіакомпанії "Аліталія". У зв'язку з цим виникли складнощі у пасажирів в аеропортах Мілана і Риму.

Читайте також:

British Airways скасує тисячу рейсів через триденний страйк

Італійців чекає "чорна п'ятниця": країну паралізує страйк транспортників

Грецію паралізував страйк: у країні скасовані всі авіарейси

Третину пасажирів рейсу Мюнхен-Токіо здолала шлункова хвороба

ВідеоСтрайк екіпажів British Airways

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: