Збитки від аварії на Фукусімі-1 сягнуть 12,5 млрд доларів

Загальні збитки компанії, яка експлуатує АЕС Фукусіма-1, за оцінками аналітиків, можуть скласти 12,46 мільярда доларів до кінця року.

Втрати Tokyo Electric Power Company (TEPCO) - компанії, що експлуатує зруйновану землетрусом АЕС у Фукусімі, змушують її продавати активи та скорочувати зарплати працівникам - від керівництва до персоналу.

Загальні збитки компанії, за оцінками аналітиків, можуть скласти 12,46 мільярда доларів до кінця року. Сама ж компанія оголосила, що збирається продати активів на понад 6 мільярдів і використати ці кошти на виплату компенсацій постраждалим від аварії на АЕС, які навіть на первинному етапі можуть сягнути 1 мільярда доларів.

Крім того, TEPCO планує відмовитися від виплати дивідендів на свої акції на термін від 5 до 10 років. Напередодні компанія звернулася до японського уряду із проханням надати допомогу у фінансуванні компенсацій постраждалим від аварії та евакуйованим із регіону, враженого радіацією через аварію на атомній станції.

Наприкінці квітня TEPCO оголосила, що скоротить зарплати своїм працівникам. При цьому зарплати керівництва компанії будуть скорочені наполовину, а решта персоналу отримуватиме зарплати, зменшені на 20%.

Напередодні прем’єр-міністр Японії Наото Кан оголосив про те, що відмовляється від своєї заробітної платні до повного завершення кризи, пов’язаної із ліквідацію наслідків аварії на АЕС у Фукусімі.

Після потужного землетрусу, що стався 11 березня, система охолодження реакторів на АЕС у Фукусімі була пошкоджена, що, у свою чергу, призвело до низки пожеж і вибухів на всіх чотирьох блоках станції та витоку радіації.

Читайте також:

В Японії зупинено більше половини ядерних реакторів

Жителям району Фукусіма дозволили відвідати свої будинки

На японській АЕС стався викид радіації, ще одну станцію було закрито

Влада Японії зізналася, що приховала справжню інформацію про стан "Фукусіми"

30 ліквідаторів аварії на "Фукусімі" отримали понаднормову дозу радіації

ВідеоРуйнування після землетрусу на АЕС "Фукусіма-1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: