Збитки від потужного землетрусу в Пуерто-Рико оцінили в понад три мільярди доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повідомлень про жертв не надходило.

Потужний землетрус магнітудою 6,4 бала, що стався 6 січня уздовж південного узбережжя Пуерто-Рико, завдав економіці острова до 3,1 млрд доларів збитків.

Про це повідомив аналітик дослідницької групи катастроф Enki Чак Уотсон, передає CNN. Він пояснив, що збитків зазнала як державна, так і приватна власність. Також втрачені прибутки від туризму, багато людей лишилися без роботи та зарплати, бізнес втрачає через відключення електроенергії.

2017 року цей острів накрив потужний шторм – багато інфраструктурних об'єктів не були відбудовані до цього часу, повідомляє Американське товариство інженерів-будівельників.

Зазначимо, що Пуерто-Рико - це територія, яка перебуває на правах самоуправління під юрисдикцією США і має статус "неінкорпорованої організованої території", що означає, що ця територія не є невід'ємною частиною США, верховна влада належить Конгресу США, але дія на ній Конституції США обмежена. Відповідно Федеральне агентство США з питань надзвичайних ситуацій FEMA отримало надзвичайний запит Пуерто-Ріко щодо землетрусу, який стався раніше у вівторок, і цей запит розглядається. Персонал FEMA в Пуерто-Рико тісно співпрацює з Бюро управління надзвичайних ситуацій в Пуерто-Рико та розмістив на острові дві групи допомоги управління в справах інцидентами. Крім того, FEMA активувала свою оперативну групу реагування у Вашингтоні та Регіональний центр координації реагування у Нью-Йорку для надання допомоги у будь-яких додаткових потребах у ресурсах.

"FEMA залишається віддана підтримці уряду Пуерто-Рико в його постійних зусиллях із відновлення після ураганів "Ірма" та "Марія" та допомоги людям до, під час і після катастроф", - зазначили в агентстві.

Нагадаємо, землетрус, який стався у Пуерто-Рико зранку 6 січня, зруйнував будинки, спричинив зсуви ґрунту, пише Аssociated Press. Землетрус зруйнував популярне туристичне скельне утворення - кам’яну арку, відома як Пунта Вентана.

Повідомлень про жертв немає. Утім, було завдано значної шкоди в місті Гуаніка. Наприклад, один з будинків завалився на припарковані автомобілі. Загалом п’ять будинків обвалилися, але лише один з них був заселений. Крім того, майже 30 будинків сильно пошкоджені, а тому й вони можуть зруйнуватися. 

У деяких районах Пуерто-Рико після землетрусу  відключили електроенергію, повідомив директор з надзвичайних ситуацій прибережного міста Понсе Анхель Васкес. 

Відео Землетрусу не буде: сейсмологи заперечили ймовірність катаклізму на Закарпатті

Сейсмологи заперечили поширену у ЗМІ  інформацію про ймовірність найближчим часом семибального землетрусу на Закарпатті. Як пояснив ТСН заступник директора інституту геофізики Олександр Кендзера, в Україні дійсно існує ймовірність землетрусів. Але коли може трапитися сильний землетрус, передбачити фактично не можливо.  

Землетрусу не буде: сейсмологи заперечили ймовірність катаклізму на Закарпатті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції