„Доктор смерть” на волі

Цей лікар отримав прізвисько "Доктор смерть" за практику евтаназії. Він допоміг піти на той світ понад 130 невиліковно хворим людям.

Його фігура викликала бурхливу дискусію в американському суспільстві Адже його головним гаслом було - "вмирати - це не злочин". Патологоанатом за освітою, він допомагав йти на той світ раніше невиліковно хворим пацієнтам. На їх прохання робив смертельні ін'єкції. Томас Йок - людина, смерть якого Кеворкян зафіксував на камеру, дякує йому за позбавлення від мук. Йок був паралізований і вже не міг навіть ковтати самостійно.

Брат загиблого, також вважає такий вчинок благородним. Він повністю згоден з думкою, що вибір між неповноцінним життям або швидкою смертю повинен бути у кожної людини, особливо якщо лікар допомагає померти легко.

Проте не всі родичі загиблих в результаті евтаназії виправдовують "Доктора смерть". Дехто з них називає Кеворкяна бездушним вбивцею. У юридичних документах злочин сформульований так: "Джек Кервокян допомагав невиліковно хворим скоїти самогубство".

Джек Кеворкян в 99-му році був засуджений до 25-ти років ув’язненнь. Минулого року судові виконавці вирішили достроково звільнити злочинця. Причиною стало те, що 79-річний "Доктор смерть" сам скоро помре. Медики констатують, Кеворкян хворий на важку форму гепатиту і діабету.

Проте користуватися власноручно винайденою машиною смерті Джек Кеворкян не збирається.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: