Здоров'я Фіделя Кастро погіршується

Відсутність публікацій Фіделя Кастро в кубинській пресі, а також остання заява Уго Чавеса, свідчать про те, що стан здоров'я Кастро значно погіршився.

Відсутність впродовж останнього місяця публікацій Фіделя Кастро в кубинській пресі, а також остання заява Уго Чавеса, свідчать про те, що стан здоров'я Кастро значно погіршився, повідомляє мексиканська газета "Універсаль".

Президент Венесуели 11 січня заявив, що Фіделя більше ніколи не побачать на публічних заходах, і він залишиться лише в пам'яті. Уго Чавес також завірив, що кубинський лідер ніколи не помре.

Екс-глава кубинської держави впродовж останніх чотирьох тижнів не опублікував жодної статті, що стали вже традиційними з березня 2007 року, з найважливіших міжнародних тем, і це не дивлячись на те, що за цей період Куба була прийнята в Групу Ріо і відзначалася 50 річниця кубинської революції, пише видання.

Остання стаття Кастро вийшла 15 грудня 2008 року, а 1 січня в офіційній пресі було опубліковано його поздоровлення в 16 слів, що не відповідає його манері листа, стверджує видання.

Остання фотографія Фіделя Кастро була опублікована 18 листопада минулого року після зустрічі з лідером Китаю Ху Цзіньтао. Пізніше острів Свободи відвідав російський президент Дмитро Мєдвєдєв, який також зустрічався з Кастро, але жодних фотографій вже не було опубліковано, ну а лідери Панами і Еквадору навіть не змогли його побачити, нагадує газета.

У липні 2006 року 80-річний Фідель Кастро переніс термінову хірургічну операцію у зв'язку з кровотечею в кишковику. Вперше за 47 років беззмінного управління країною він передав повноваження першого секретаря ЦК Компартії Куби, голови Державної поради і Верховного головнокомандуючого своєму 75-річному братові Раулю Кастро.

Останні 20 років Фідель Кастро страждав серйозним запаленням кишковика, яке різко загострилося після його участі в 2006 році в саміті країн МЕРКОСУР в аргентинському місті Кордова, викликавши сильну кровотечу.

Лідера Куби довелося терміново оперувати кубинським лікарям. Проте інфекція поширилася, викликавши перитоніт.

Читайте  також:
Кастро вийшов у прямий ефір
Кастро радить Росії триматися подалі від США
На Кубі презентували нову книгу Фіделя Кастро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: