Зеленський призначив ексміністра Абромавичуса в "Укроборонпром"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він став членом Наглядової ради.

Президент України Володимир Зеленський призначив ексміністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса членом Наглядової ради "Укроборонпрому".

Про це йдеться в указі президента №402/2019.

"Відповідно до статті 5 Закону України "Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі" постановляю: на часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 309 "Про членів Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром" (зі змінами, внесеними Указами від 17 листопада 2016 року № 510 та від 18 січня 2018 року № 8): призначити Абромавичуса Айвараса членом Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром" (за згодою)", - повідомляється в указі.

Окрім цього, Зеленський також виключив із Наглядової ради Ярослава Скалька та Ігоря Черкаського у зв’язку із закінченням строку повноважень.

Нагадаємо, 22 травня Абромавичус, який був у передвиборчій команді Володимира Зеленського, повідомляв, що ходив на розмову до Адміністрації президента для обговорення своєї посади у владі. Він зазначав, що не хоче працювати у АП та у Верховній Раді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції