Землетрус на острові Хоккайдо в Японії: рятувальники продовжують знаходити тіла загиблих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість жертв зросла до 44 осіб.

В Японії кількість жертв унаслідок потужного землетрусу на острові Хоккайдо зросла до 44 осіб.

Влада також повідомила, що поранення отримали щонайменше 660 людей, передає Reuters.

За останніми даними, в евакуаційних центрах досі перебуває близько 2500 осіб, через те, що їхні будинки були зруйновані землетрусом та спричиненими ним зсувами ґрунтів. Близько 40 тисяч поліцейських, військових, рятувальників та інших служб розбирають завали та чистять вулиці міст і сіл від сміття. Секретар японського уряду Йошіхіде Суга зазначив, що більше немає зниклих безвісти людей.

Фотогалерея Землетрус в Японії (17 фото)

Майже по всій території острову було відновлено електропостачання, однак японська влада попросила користувачів зменшити на 20% його вживання, щоб запобігти подальшим відключенням.

Нагадаємо, що на японському острові Хоккайдо 6 вересня землетруси магнітудою 6,6 і 5,3 спричинили зсуви, зруйнували будівлі та дороги.

ВідеоУ Японії зросла кількість загиблих унаслідок потужного землетрусу на острові Хоккайдо

Тепер жертв уже 35, іще п'ятьох людей досі не знайшли. Майже всі ці люди загинули в містечку Ацума, де через підземні поштовхи з гір зійшов потік ґрунту і накрив будинки разом із їхніми мешканцями. На місці трагедії працюють рятувальники, але вцілілих там не знаходили. Після удару стихії острів потроху повертається до нормального життя. 

У Японії зросла кількість загиблих унаслідок потужного землетрусу на острові Хоккайдо

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції