Землетрус, що струсонув Аляску, виявився найсильнішим за останні 20 років - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей землетрус призведе до повторної оцінки сейсмічного потенціалу цієї території. 

Північ Аляски струсонув найбільш сильний землетрус за останні роки в регіоні.

Про це заяви державний сейсмолог Майк Вест, - пише Anchorage Daily News. 

Попередній найбільш сильний землетрус відбувся у 1995 році із магнітудою 5,2. Стрибок з 5,2 до 6,4 є досить значним, переконаний сейсмолог. За даними Геологічної служби США, землетрус магнітудою 6,4 раза  в 15,8 раза і в 63,1 раза сильніший, ніж землетрус у 5,2.

Землетруси на Алясці
earthquake.usgs.gov

Цей землетрус призведе до повторної оцінки сейсмічного потенціалу території. 

Нагадаємо, що потужні землетруси магнітудою 6,4 і 6,0 сталися на території американського штату Аляска.

Також, крім цих двох в радіусі шести кілометрів, сталися ще 63 афтешоків магнітудою від 2,4 до 5,4.

Епіцентр великих поштовхів землі знаходився на глибині понад 11 кілометрів в 65 км на північний захід від населеного пункту Кактовік і майже 10 кілометрів за 86 км від міста.

Сила першого землетрусу була відчутна працівниками нафтвих підприємств, на щастя, трубопроводи не було пошкоджено. 

Фотогалерея Наслідки землетрусу в Індонезії очима очевидців (7 фото)

ВідеоЗемлетрус в Індонезії: кількість загиблих збільшилася до 387

Кількість жертв внаслідок землетрусу на індонезійському острові Ломбок зростає. Офіційно влада повідомила про 387 загиблих. Утім, пошукові роботи усе ще тривають. Кілька тисяч мешканців перебувають у польовому шпиталі, оскільки головна лікарня знаходиться у зоні сильних поштовхів. Серед них і новоспечені матері з дітьми. Індонезійські військові доставили їм понад 90 тон ліків та продовольства. Більшість людей стали безхатьками, оскільки потужний землетрус зруйнував 68 тисяч будівель. 

Землетрус в Індонезії: кількість загиблих збільшилася до 387

Нагадаємо, 5 серпня на острові Ломбок в Індонезії стався землетрус магнітудою 6,9. За офіційними даними, кількість жертв катаклізму перевищила 160 осіб, тоді як ЗМІ повідомляють про майже 350 загиблих. Унаслідок стихійного лиха 150 тис. людей евакуювали, з серйозними травмами до медиків звернулися понад 230 осіб, близько 70 тис. залишилися без даху над головою. Окрім того, тисячі туристів покинули Ломбок з неділі, побоюючись подальших землетрусів, на додаткових рейсах, що надаються авіакомпаніями. Деякі на поромних суднах перемістились на сусідній острів Балі.

Новий землетрус став вже другим за останній тиждень на острові Ломбок. 29 липня там було зафіксовано землетрус магнітудою 6,4. Внаслідок цього тоді загинули 16 осіб, ще близько 160 осіб отримали поранення. Були зруйновані і пошкоджені сотні будинків.

Вибір редакції