Землетрус силою 4,7 стався у Косові, населення в паніці

На півночі Косово сейсмологи зафіксували підземні поштовхи магнітудою 4,7. Невеликий землетрус спричинив серед населення паніку.

Землетрус магнітудою 4,7 стався у північній частині автономного краю Косово (Сербія) в районі населеного пункту Істок, на північний захід від столиці Приштини.

За даними сейсмологічної служби Сербії, сильні підземні поштовхи відчувалися на всій території Косова, а також на півдні Сербії і в Чорногорії.

Офіційних повідомлень про жертви або руйнування не надходило. За даними сербських ЗМІ, деякі райони міста Косовська-Мітровіца залишилися без електрики та мобільного зв’язку.

За інформацією журналістів, через землетрус серед населення краю почалася паніка. У багатьох містах люди терміново залишали будинки і збиралися на площах і в парках.

На думку експертів, Косово було і залишається сейсмонебезпечним районом, де можливі і більш потужні землетруси. У сербському інституту сейсмології не виключили, що найближчими днями станеться нова серія слабких підземних поштовхів.

Нагадаємо, декілька десятків людей в українських містах Львів та Миколаїв, налякані чутками про землетрус, провели минулу ніч на вулиці.

Паніці сприяли останні природні катаклізми, зокрема в Чилі та на Гаїті, під час яких загинули тисячі людей. І лише два дні тому підземні поштовхи були зафіксовані в Туреччині, яка розташована на тому ж тектонічному щиті, що й Україна.

Читайте також:

Чутки з Ізраїлю про землетрус у Львові змусили кілька родин провести ніч на вулиці

Землетрус у Чилі зрушив міста американського континенту

На Україну чекає землетрус такої ж сили, як у Чилі

У центральній Польщі стався землетрус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: