Жахлива поведінка забіяки. Глава МЗС Британії накинувся з критикою на Росію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джонсон впевнений, що дії Москви наносять шкоду лише простим росіянам.

Глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон порівняв "жахливу" поведінку Росії з діями "забіяки" і заявив, що відповідь Москви на дії Лондона "марна". Так він прокоментував розвиток скандалу навколо спроби отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля, за яким, на думку британської влади, стоїть російська влада.

"Дії Росії у відповідь Великій Британії марні", - зазначив Джонсон у коментарі газеті The Sun 18 березня. За словами міністра, хімічна атака в Солсбері стала відповіддю на той факт, що Лондон "жорстко протистоїть жахливій поведінці" Кремля.

Джонсон підкреслив, що висилка британських дипломатів завдасть шкоди тільки жителям самої Росії.

"Французький президент Макрон, канцлер Німеччини Меркель і президент Трамп США жахнулися [атаці] Солсбері і назвали російську державу винною", - зазначив міністр.

ВідеоМЗС Британії вважає, що наказ отруїти Скрипаля міг дати особисто Путін

Очільник відомства Борис Джонсон заявив, що найімовірніше що саме російський президент наказав застосувати хімічну речовину проти колишнього співробітника ГРУ. Британські ЗМІ пишуть, що отрутою могли нашпигувати валізу Юлії Скрипаль ще тоді, коли жінка перебувала у Росії. Повернулася у Велику Британію вона за день до отруєння.

МЗС Британії вважає, що наказ отруїти Скрипаля міг дати особисто Путін

За його словами, це – головна відмінність між Британією і Путіним. "У нас є друзі у всьому світі, а у нього – ні", - зазначив Джонсон.

Міністр вважає, що хімічна атака в Солсбері була спровокована тим, що Великобританії протистоїть "жахливій поведінці Росії". У цьому контексті він нагадав про анексію Росією Криму, кібератаках, а також втручання у вибори в Європі.

"Ми знали, що в протистоянні з Кремлем будуть ризики, - чинити опір забіяці завжди ризиковано, - зазначив він. - Але ми все одно це зробили, оскільки впевнені, що це правильно".

Нагадаємо, 4 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка в критичнрму стані були госпіталізовані після отруєння в британському містечку Солсбері. Пізніше було встановлено, що їх намагалися вбити хімічною отруйною речовиною групи "Новачок".

Британська влада дійшла висновку, що за замахом стоїть Кремль. Після цього було оголошено про висилку 23 російських дипломатів з Великої Британії.

Кремль категорично спростовує свою причетність до отруєння Скрипаля. Крім того, російські власті заявили про висилку у відповідь 23 британських дипломатів.

ВідеоСправа Скрипаля: Росія висилає британських дипломатів

23 працівникам дипустанов Москва дала тиждень, аби ті виїхали з країни. Росія також закриває британське консульство у Санкт-Петербурзі та Британську Раду. Так Кремль відреагував на рішення Британії вислати російських дипломатів.

Справа Скрипаля: Росія висилає британських дипломатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції