Жарт про "чарівного Обаму" виліз республіканцям боком

Пісенька "Чарівний Обама" зганьбила республіканців.

Головний претендент на пост голови Національного Комітету республіканської партії зганьбив однопартійців пародією на обраного президента США Барака Обаму.

Колишній лідер республіканців в штаті Теннессі Чіп Солтсмен, який зараз бореться за пост глави партії, випустив CD-диск з пародійною пісенькою "Barack The Magic Negro", в якій назвав Обаму "Чарівним негром". Більшість його соратників жарт не оцінила.

Тоді як партія старається відійти від важкої поразки на президентських виборах 2008 року і завоювати підтримку серед молоді етнічних меншин, поява пародії, яку заспівали на мелодію популярної дитячої пісеньки "Puff the Magic Dragon", руйнує всі плани республіканців.

У пісеньці, написаній консервативним пародистом Полем Шанкліном, міститься посилання на торішню статтю темношкірого письменника Девіда Еренштейна, опубліковану в The Los Angeles Times під заголовком "Obama the Magic Negro."

У статті автор стверджував, що, голосуючи за "теплого і безпечного Обаму", білі прагнуть позбавитися відчуття вини за расистське минуле Америки. Пародію виконав відомий американський радіоведучий Раш Лімбо в ефірі свого ток-шоу.

Пісня починається із слів: "Барак Обама, чарівний негр, допоміг винним білим нарешті почуватися добре. Вони голосуватимуть за нього, а не за мене". ВідеоПісенька про "чарівного Обаму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: