Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жарти на крові: як Задорнов висловлювався про війну в Україні на догоду Кремлю

Жарти на крові: як Задорнов висловлювався про війну в Україні на догоду Кремлю

Підспівуючи в унісон російській владі, він не цурався сміятися над трагічними подіями.

Сьогодні стало відомо, що на 70-му році життя помер російський письменник та сатирик Михайло Задорнов. Він був відомий передусім через образ "тупих американців", які фігурували в численних його гумористичних виступах.

Після початку мітингів у центрі Києва 2013 року він став одним із виразником пропаганди Кремля. Перед масами артисту треба було показати позицію влади РФ, тож у його виступах почали з'являтися жарти про "єврохохлів".

Звісно, цю лінію він продовжив і під час війни Росії проти України - цинічні жарти стосувалися кривавих подій. Так, він не гребував сміятися навіть над авіакатастрофою збитого на Донбасі малайзійського Boeing 777.

Під час свого виступу російський жартівник згадав на той час офіційного представника Держдепу США Дженіфер Псакі і приписав їй кумедні, на його думку, пояснення щодо падіння літака - він полетів донизу тому, що "був легшим від повітря". Згодом виявилося, що кремлівський жартівник насправді процитував прокурора Чусовського району Андрія Делієва, який 2010 року таким чином пояснив падіння Міг-31 під час навчань у Пермському краї.

Відео Задорнов невдало пожартував над збитим малайзійським Boeing 777

Жарти Задорнова стосувалися й української армії, а також військ НАТО - він висміював їх за нібито небоєздатність і слабкість перед російськими солдатами.

Сатирик розповідав нібито правдиві історії про доблесних "апалчєнцев" на окупованому Донбасі та паралельно зачіпав "западенцев", справно працюючи за кремлівськими установками, налаштованими на формування негативного образу українців. "Турбувала" його і доля країн Балтії, які також страждали від окупації Росії.

Часом він дозволяв собі риторичні виступи, які виглядали і справді як неприхована пропаганда Росії, а власне її військової міці. Також Задорнов заявляв, що Росія ніколи ні на кого не нападала й не мала колоній. Зокрема, подібне сатирик проголошував вже після вторгнення РФ до України 2014 року.

Як відомо, за численні антиукраїнські висловлювання СБУ внесла Задорнова до списку нев'їзних осіб. У жовтні 2016 року він повідомив, що має серйозну хворобу. Лікувати він вирішив її в одній з країн Балтії - регіоні, який неодноразово ставав об'єктом його жартів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції