Жданов пояснив, чому в Росії масово помирають свіжомобілізовані окупанти

Жданов пояснив, чому в Росії масово помирають свіжомобілізовані окупанти

Фото: Associated Press

У Росії масово помирають свіжомобілізовані окупанти. За словами військового експерта Олега Жданова, це може бути пов’язано з тим, що з мобілізаційного процесу майже цілком виключили медкомісії.

Жданов розповів, що у РФ просто збирають людей для мобілізації, а станом їх здоров'я ніхто навіть не цікавиться. Тому чим далі, тим більше буде смертей серед мобілізованих.

Про це військовий експерт і полковник запасу Олег Жданов розповів в ефірі телемарафону.

"Справа в тому, що вони практично скрізь виключили з мобілізації медичні комісії, і сьогодні там просто йде збір населення для мобілізації, а якість цього населення, яке у них здоров'я..." - розповів експерт.

Жданов додав, що для мобілізованих росіян перший шок буде, коли вони протверезіють, їх поставлять у стрій, а потім почнуть проводити з ними заняття. 

"До речі, самі мобілізовані сміються над собою ж і над системою, викладаючи відео, де замість занять з тактики з ними починають з чого - зі стройової підготовки... отже - бігти будуть у ногу... це вже стає, я так розумію, проблемою - ...ми коли починаємо оточувати якесь угруповання, вони просто розбігаються, як зайці, по лісах..." - додав полковник.

Нагадаємо, в Росії масово роздають повістки людям з інвалідністю та важкими захворюваннями. Мешканцю Москви, 34-річному Дмитру Клюквіну, який народився незрячим, вручили повістку у зв'язку з мобілізацією від військкомату Тімірязєвського району.   

Читайте також:

Мобілізовані в обмін на баранів: росіяни та білоруси масово втікають за кордон

Мобілізовані в обмін на баранів: росіяни та білоруси масово втікають за кордон

Повʼязані теми:

Наступна публікація