Жертв афериста Медоффа нагодують безкоштовним обідом

Власник ресторану знає, що таке втратити всі свої заощадження, оскільки у 2000 році постраждав через обвал фондового ринку.

Елітний ресторан Nino's 208 в Нью-Йорку запропонував безкоштовний обід всім потерпілим від афери американського фінансиста Бернарда Медоффа.

Власник ресторану Ніно Селімаж веде свій бізнес в декількох кварталах від того місця, де працював Медофф. За його словами, ресторан зробив клієнтам фінансиста таку пропозицію, оскільки знає, що таке втратити всі свої заощадження. У 2000 році Селімаж втратив всі свої гроші через обвал фондового ринку.

Все що необхідне відвідувачу - довести Nino's 208, що він справді постраждав від Медоффа. Тоді він зможе безкоштовно одержати в ресторані обід з трьох страв, при цьому жоден з пунктів меню не буде виключений з пропозиції.

Зокрема, жертви Медоффа зможуть скуштувати відварного палтуса, біфштекс з вирізки на грилі, а також традиційну італійську страву, що готується з телячої гомілки на мозковій кісточці.

Рік Міллер, що втратив через Медоффа 10 мільйони доларів, вже встиг скористатися пропозицією Nino's 208, реклама якої з'явилася на сайті газети The New York Times. За словами Селімажа, він був дуже радий, що його ресторан зміг зробити Міллеру і його дружині приємне своєю спецпропозицією.

Нагадаємо, що влада США звинувачує Бернарда Медоффа в нанесенні інвесторам збитку на суму близько 50 мільярдів доларів. Його фонд Madoff Securities, що вважався до грудня 2008 року надійним фінансовим інститутом, виявився фінансовою пірамідою. Загалом число потерпілих інвесторів складає три мільйони осіб.

Раніше Медофф вже визнав свою вину в суді і був арештований. Тепер йому загрожує тюремне ув'язнення аж до довічного.

Читайте також:

"Аферист сторіччя" Медофф визнав свою вину

Фінансистові Бернарду Медоффу офіційно висунули звинувачення

Бернард Медофф домовився зі слідством та визнає себе винним

Банкір-мільярдер видурив у американців 8 млрд. доларів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: