Жертв стихії в Японії всупереч буддійським традиціям ховають у могилах

Японські крематорії переповнені або зруйновані, в багатьох скінчилося пальне, і загиблих ховають у братських могилах.

Тіла людей, які були вилучені з-під завалів після руйнівного землетрусу і цунамі в Японії, змушені ховати в могилах всупереч буддійським канонам.

За інформацією телеканалу CNN, японські крематорії переповнені або зруйновані, в багатьох скінчилося пальне, і загиблих ховають у братських могилах.

"Влада відзначає, що таке поховання буде носити тимчасовий характер і застосовується, щоб уникнути спалаху захворювань. В даний час тіла зібрані в школах, які переобладнані під морги", - зазначає телеканал.

У той же час Національне поліцейське агентство Японії повідомляє нові дані про загиблих і зниклих безвісти в результаті стихії.

За даними на 21:00 місцевого часу вівторка, список загиблих збільшився до 10 168 осіб, велика частина з яких припадає на префектури Міягі, Івате і Фукусіма. Список зниклих безвісти скоротився з 16 493 осіб до 16 407 осіб. Кількість постраждалих - 2 778 осіб.

Зазначимо, що 29 березня уряд Японії підвищив рівень тривоги в країні до максимального. Виступаючи в парламенті, прем’єр країни Наото Кан сказав, що ситуація на АЕС "Фукусіма" залишається непередбачуваною.

Читайте також:

Аргентинський художник в 1930-х роках намалював теракт 11 вересня і катастрофу в Японії

В Японії встановлений максимальний рівень тривоги

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

ВідеоЖертв стихії в Японії всупереч буддійським традиціям ховають у могилах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: