Жертва педофіла-самогубці Епштейна розповіла, як з ним і дівчатами відпочивав Білл Клінтон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Епштейн жартома називав Клінтона своїм боржником.

Колишній президент США Білл Клінтон нібито гостював на приватному острові Джефрі Епштейна.

Про це заявила одна з найвідоміших жертв мільярдера-педофіла Вірджинія Робертс Джуффре, свідчать оприлюднені свідченнями сторони обвинувачення у суді, пише New York Post.

Джуффре заявила юристам 2011-го року, що Клінтон відвідував  приватний маленький острів Сент-Джеймса Епштейна разом із його "помічницею" Гіслайн Максвелл та "двома молодими дівчатами" з Нью-Йорка.

Вона стверджує, що Клінтон залишався в приватній резиденції Епштейна на острові, де "оргії постійно відбувалися оргії". 

Джуффре пригадувала, що була здивована появою колишнього президента на острові. "Я пам'ятаю, як запитала Джеффрі, що тут робить Білл Клінтон, і він засміявся і відповів, що той його боржник", - розповідала дівчина. Водночас вона зазначили, що не знає, що насправді пов'язувало Епштейна та Клінтона, і чи жартував мільярдер.

Джуффре також каже, що Клінтон літав на приватному літаку Епштейна, як і інші відомі люди, зокрема віце-президент Клінтона, Альберт Гор та моделі Наомі Кемпбелл і Гайді Клум, які були на борту разом з нею. Жертва Епштейна також розповіла, що в літаку також часто відбувалися оргії.

Ці розкриті подробиці долучили до позову 2015-го року проти Максвелл від Джуффре.

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції