Жертвам терактів заплатять компенсацію

Іракська влада розпочне виплачувати компенсації жертвам терактів. Максимальний розмір компенсації складе близько двох тисяч доларів.

Іракська влада розпочне виплачувати компенсації жертвам терактів, повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на арабомовну газету Asharq Al-Awsat.

За словами співробітника іракського міністерства з прав людини, максимальний розмір компенсації складе 2,5 мільйона динарів або близько двох тисяч доларів.

Ця сума виплачуватиметься сім'ям іракців, загиблих в результаті терактів. Ті, хто в результаті терактів став інвалідом, отримають по два мільйони динарів. Виплати розповсюджуватимуться на всіх громадян Іраку, а не тільки на держслужбовців. Розмір компенсацій залежатиме від тяжкості отриманих поранень.

За офіційними даними МВС Іраку, з початку року в країні було вбито понад 12 тисяч цивільних осіб і поранено більше 15 тисяч.

Загальне ж число вбитих і поранених за той же період, включаючи військових, поліцейських і бойовиків, перевищило 50 тисяч людей.

За оцінками вчених і правозахисників, з початку американського вторгнення до Іраку весною 2003 року в цій країні загинули від 75 до 82 тисяч цивільних осіб і від 5 до 6,5 тисяч працівників іракських силових структур, передає агентство Reuters.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: