Жертвами афери Медоффа стали три мільйони людей

Кількість тих, хто прямо або побічно постраждав від фінансової піраміди Бернарда Медоффа, по всьому світу складає як мінімум три мільйони людей.

Кількість тих, хто прямо або побічно постраждав від фінансової піраміди Бернарда Медоффа, по всьому світу складає як мінімум три мільйони людей. Про це повідомляє агентство AFP із посиланням на заяву представників іспанської юридичної фірми Cremades Calvo-Sotelo.

Оцінка Cremades Calvo-Sotelo ґрунтується на даних 30 юридичних контор в 25 країнах світу, що захищають інтереси своїх клієнтів в справі Медоффа. Нагадаємо, загальні збитки клієнтів інвестфонду Madoff Securities, який виявився фінансовою пірамідою, оцінюються в 50 мільярдів доларів (39 мільярдів євро).

Фонд Медоффа був створений в 1960 році і протягом довгого часу вважався надійним фінансовим інститутом. До числа його клієнтів входили такі світові банки, як RBS, HSBC, BNP Paribas, Neue Privat Bank і Nomura. Вкладниками фонду були також найбагатша жінка в світі - спадкоємиця косметичної імперії L'Oreal Ліліан Бетанкур і кінорежисер Стівен Спілберг.

12 грудня Медофф був арештований, після того, як зізнався своїм синам в тому, що Madoff Securities діяв за принципом фінансової піраміди. Пізніше Медофф вийшов на свободу під заставу в 10 мільйонів доларів, а зараз знаходиться під домашнім арештом. Фонд Медоффа проходить процедуру ліквідації, в результаті якої частина активів організації буде продана.

Читайте також:
Великобританія підключилася до справи Медоффа
Невідомі обікрали "афериста сторіччя" Бернарда Медоффа
Рейтинг фінансових шахраїв очолив Бернард Медофф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: