Перейти до змісту

Жертвами лісових пожеж у Росії стали півсотні людей (11 фото)

Росія продовжує боротися з масштабними лісовими пожежами, але за останню добу ситуація практично не змінилася: горять більше п'ятисот вогнищ.

Кількість загиблих в результаті лісових пожеж, які охопили низку регіонів Росії, зросла до 50 людей.

Раніше було відомо про 48 загиблих. Одна людина, за даними МНС, померла в лікарні у Воронезькій області, а при розборі згорілих будинків під Нижнім Новгородом було виявлено тіло ще одного загиблого.

За останню добу ситуація з вогнем практично не змінилася. Продовжують горіти більше п'ятисот вогнищ. 53 великих пожежі зафіксовано в Уральському і Приволзькому федеральних округах. У гасінні пожеж задіяні понад 170 тисяч людей, в тому числі армія та добровольці, 30 вертольотів та літаків.

Природні пожежі через аномальну спеку та посуху зафіксовані в 17 регіонах РФ. У семи з них, у тому числі в Московській області, оголошено режим надзвичайної ситуації.

Вогнем знищено майже 2 тисячі будинків, без даху над головою залишилися понад 3,5 тисяч людей.

Пожежі змусили перервати відпустку президента РФ Дмитра Мєдвєдєва. Генпрокуратура Росії вже залучила до кримінальної відповідальності чиновників, які допустили трагічні наслідки природних пожеж. Проти посадових осіб порушені справи за статтею "халатність".

Читайте також:

У Росії виникло 300 нових пожеж

На Москву спустився густий та їдкий смог

У згорілих російських селах з'явилися мародери і палії

Києву загрожують пожежі такої сили, як в Росії

Відео Жертвами лісових пожеж у Росії стали півсотні людей

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин