Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертвами отруйних динь стали більше 20 американців

Нові смертельні випадки отруєння в результаті споживання динь сорту канталупа, заражених небезпечною бактерією листерією, були відмічені в штатах Індіана, Нью-Йорк і Вайомінг.

До 21 зросло число жертв кишкової інфекції лістеріоз в США. Про це в п'ятницю повідомили представники американських Центрів по контролю і профілактиці захворювань, розташованих в Атланті (штат Джорджія).

Ще 109 чоловік нині інфіковані. Раніше повідомлялося про 15 жертв хвороби, повідомляє ІТАР-ТАРС.

За даними відомства, нові смертельні випадки отруєння в результаті споживання динь сорту канталупа, заражених небезпечною бактерією листерією, були відмічені в штатах Індіана, Нью-Йорк і Вайомінг.

Таким чином, нинішній спалах хвороби досяг масштабів лістеріозу в США в 1998 році, коли, отруївшись хот-догами, також померла 21 людина.

Небезпечні бактерії були уперше виявлені на фермі по вирощуванню динь в місті Гранада (штат Колорадо). 14 вересня вони були відкликані з американських ринків, проте встигли потрапити на територію багатьох штатів.

Лістеріоз - інфекційна хвороба, що відрізняється різноманіттям клінічних проявів, у тому числі ураженням нервової системи і лімфатичних вузлів.

Читайте також:

Дині продовжують вбивати американців: 15 померлих

Дині вбили 13 американців

Українців продовжують годувати нітратами

Залиште свій коментар

Вибір редакції