Жертвами повені у Саудівській Аравії стали більше сотні людей

З районів стихійного лиха у Саудівській Аравії евакуйовані тисячі людей. Жертв серед паломників, які прибули до Мекки, за офіційними даними немає.

Кількість жертв сильної повені на заході Саудівської Аравії, за останніми даними, зросла до 106 людей. Наразі на місці ведуться рятувальні роботи, передбачається, що загиблих може бути більше.

Згідно з офіційними даними, серед мусульманських паломників, які прибули в країну для участі в традиційному хаджі, загиблих немає.

Більше тисячі людей були евакуйовані з районів стихійного лиха.

Багато постраждалих заявили, що оскаржуватимуть служби комунальних послуг, які виявили повну неготовність до стихійного лиха і нездатність впоратися з його наслідками. Є повідомлення про пограбування залишених затоплених будинків.

Повінь розпочалася в середу через одні з найсильніших за останні роки проливних дощів.

Багато людей загинули в результаті дорожніх подій, при руйнуванні мостів. Стихія завдала удару якраз під час хаджу – паломництва мусульман до Мекки та її околиць, яке здійснюється наприкінці кожного року. Як очікується, в 2009 році Мекку відвідають в цілому 2,5 мільйона людей.

Під час хаджу нерідко гинуть паломники, проте зазвичай вони стають жертвами тисняви в Мецці. Так, за період з 1990 по 2006 роки в тисняві загинули більше 2,5 тисяч людей.

Читайте також:

Кількість жертв повені в Саудівській Аравії зросла до 83

Прочани почали виконання обрядів хаджу в передмістях Мекки

У Саудівській Аравії через повінь загинули 48 прочан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: