Жертвами протестів через ув'язнення експрезидента ПАР стали майже три сотні осіб

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
104
Жертвами протестів через ув'язнення експрезидента ПАР стали майже три сотні осіб

Associated Press

Нині поліція розслідує 168 справ за статтею вбивство.

Кількість загиблих у Південно-Африканській Республіці (ПАР) під час заворушень через ув'язнення експрезидента Джейкоба Зуми зросла до 276 людей. Частина людей загинула в тисняві або була розчавлена падаючими предметами, інші загинули в палаючих будівлях.

Про це повідомляє The Punch News.

За даними уряду, тільки у провінції Квазулу-Наталі загинуло щонайменше 234 особи, а ще 42 смерті були зафіксовані у провінції Гаутенг. Нині поліція розслідує 168 справ за статтею вбивство.

В уряді вже заявили про повернення «стабільності» у двох провінціях ПАР.

Нагадаємо:

  • Джейкоба Зуму, звинуваченого в корупційних оборудках, засудили до 15 місяців ув'язнення за відмову від свідчень, яку служитель Феміди розцінив як неповагу до суду. Прихильники експрезидента ПАР заявили, що цей вирок є несправедливим, і вийшли на протести.
  • Від 9 липня у провінціях Гаутенг і Квазулу-Натал мітинги переросли в мародерство: тисячі людей, зокрема й жінки, діти і пенсіонери, кинулися в магазини у спробі вкрасти їжу, електроприлади, спиртні напої і одяг. Люди гинули у тисняві.
  • Посеред масових протестів та мародерства опинився українець Юрій Прініч, який минулого року відмовився від евакуації із Уханя у розпал пандемії заради кохання. Чоловік поділився подробицями життя в буремній країні.

Новини світу: у ПАР посеред масових протестів та мародерства опинився українець

Новини світу: у ПАР посеред масових протестів та мародерства опинився українець