Через Каддафі в революційній Лівії загинули вже шість тисяч людей

За офіційними даними під час заворушень в Лівії, загинули вже шість тисяч людей. Проте, насправді, кількість загиблих може виявитися ще більшою.

Революція в Лівії_5
AFP
Революційна Лівія
Під час заворушень в Лівії за останні тижні загинули як мінімум шість тисяч осіб. Про це заявив у Парижі представник лівійської Ліги прав людини Алі Зейдан.

Він також уточнив, що близько трьох тисяч людей загинули в Тріполі, дві тисячі - в Бенгазі, ще тисяча - у інших лівійських містах. Він підкреслив, що це попередні дані.

На думку представника лівійської Ліги прав людини, насправді кількість загиблих в Лівії може виявитися ще більшою.

Нагадаємо, масові акції протесту з вимогою відставки Муаммара Каддафі, які переросли у громадянську війну, продовжуються в Лівії з 15 лютого.

Лівійський лідер неодноразово заявляв, що не залишить країну, а люди, що вийшли на акції протесту, на його думку, заслуговують смертного вироку. 26 лютого Рада безпеки ООН ввела санкції проти режиму лівійського лідера Муаммара Каддафі, заборонивши йому, членам його сім'ї і декільком учасникам виїжджати з країни.

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що Лівії загрожує затяжна громадянська війна, а представник США при ООН Сьюзан Райс сказала, що міжнародне співтовариство продовжить тиснути на Муаммара Каддафі доти, поки він не піде у відставку і не припинить придушення акцій протесту в країні.

Муаммар Каддафі сьогодні також заявив, що в разі військового втручання США в справи Лівії загинуть тисячі мешканців цієї північноафриканської країни.

Лівійський диктатор також пригрозив США "кривавою війною" у разі вторгнення американських військ чи військ НАТО в країну. Проте покликав НАТО та ООН для розслідування вбивств у Лівії.

Читайте також:

НАТО не планує військових дій в Лівії, але пророкує "драматичний сценарій"

Британія та США оголосили про готовність до війни з Лівією

Каддафі озброїть мільйони лівійців та обіцяє Заходу "другий В'єтнам"

Інтернет заповнили жартівливі відеоролики про Каддафі

ВідеоЧерез Каддафі в революційній Лівії загинули вже шість тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: