Жертвами вибуху в Мінську стали 11 людей, більше сотні постраждали

Олександр Лукашенко оприлюднив офіційні дані про жертв і постраждалих внаслідок вибуху в Мінську і поклав особисту відповідальність за розслідування події на голову КДБ.

У результаті вибуху в мінському метро загинули 11 людей, близько 100 постраждали, повідомив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

За уточненими даними Міністерства охорони здоров'я республіки, поранення дістали 126 людей, з них 22 перебувають у важкому стані.

Основною версією вибуху в спецслужбах, за інформацією джерел, вважають теракт.

За словами очевидців, вибух стався, ймовірно, в останньому вагоні поїзда, коли той під'їхав до станції. Вогню майже не було, але було багато диму. Вибух був такої сили, що трясло вагони та поїзди на сусідніх станціях.

Лукашенко поклав особисту відповідальність за розслідування події на голову КДБ Вадима Зайцева. Він також перевірити всі склади на наявність боєприпасів і вибухівки, "чи все на місці і чи всюди належним чином охороняється".

Вибух на станції "Жовтнева", яка розташована фактично навпроти президентської резиденції, пролунав у вечірню "годину пік" 11 квітня. У перші хвилини після події з'явилася інформація про обвалення конструкцій метро, однак потім вона була спростована.

Читайте також:

Основна версія вибуху в мінському метро - теракт

Опубліковано перше відео вибуху в Мінську

Лукашенко спустився на зруйновану вибухом станцію метро

Очевидці: вибухом у мінському метро розірвало ескалатор, лежать люди в крові

ВідеоВибух у Мінську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: