Жертвами зіткнень в Киргизії стали близько 700 узбеків

Унаслідок міжетнічних зіткнень в Оші 80 осіб мають вогнепальні поранення, 27 поранені різними предметами, 6 людей померли. Також 80 вагітних жінок госпіталізовані з загрозою викидня.

Жертвами зіткнень в Джалал-Абаді стали близько 700 узбеків, які проживали в місті. Про це повідомили в узбецькій громаді міста.

"У ході зіткнень і при пожежах загинуло приблизно 700 місцевих жителів - узбеків за національністю", - заявив один з лідерів місцевої узбецької громади.

Тим часом, прес-служба міністерства охорони здоров'я Киргизстану повідомляє про 124 загиблих.

"За офіційними даними, на півдні Киргизії під час заворушень загинули 124 людини, всі вони зареєстровані в медустановах", - повідомило Мінохоронздоров'я країни. Всього за медичною допомогою звернулися 1685 осіб, госпіталізовано 824, амбулаторно обслужені 739.

Тим часом, представник міського відділу охорони здоров'я узбецького міста Андижан повідомив агентству "РІА Новини" що тільки в Андижанській області країни за медичною допомогою звернулися 7,4 тисячі біженців з Киргизстану. За наявними даними, 80 з них мають вогнепальні поранення.

"Вісімдесят осіб мають вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості і 27 поранені різними важкими і тупими предметами. Шість чоловіків у результаті поранень померли. Також 80 вагітних жінок госпіталізовані з загрозою викидня", - повідомило джерело.

За словами біженців, в їхньому таборі перебуває близько 6-7 тисяч осіб, усього ж в Андижанській області близько 50 таких таборів.

Нагадаємо, міжетнічні зіткнення в південній столиці Киргизії Оші почалися 11 червня. Учасники заворушень - киргизи та узбеки - палять машини, громлять магазини, базари, а також житлові будинки, на вулицях безчинствують мародери. Раніше повідомлялося, що жертвами зіткнень стали 117 людей, близько 1,5 тис. отримали поранення.

Тимчасовий уряд республіки ввів надзвичайний стан в Оші і ряді районів Ошської області, а також у місті Джалал-Абаді і Сузакском районі Джалалабадской області. 12 червня киргизька влада дозволили силовикам стріляти на поразку і оголосили про часткову мобілізацію.

Як повідомлялося напередодні, за словами очевидців подій на півдні Киргизії, де з 11 червня тривають міжетнічні зіткнення між киргизами і узбеками, ситуація в регіоні далека від тієї, що надходить з офіційних джерел.

Читайте також:

На півдні Киргизії затримали організатора безладів - відомого політика

У Киргизії почалися заклики до "джихаду": жертв вже більше сотні

Росія перекинула в Киргизію батальйон десантників

У Джалал-Абадській області Киргизії введено надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: