Жертви піраміди Медоффа отримали 530 млн дол

Найбільшу в історії обдурених вкладників компенсацію отримали жертви афери Бернарда Медоффа. Правда, це лише 5-та частина втрачених грошей.

Обдурені вкладники, які вклали гроші у фінансову піраміду Бернарда Медоффа, вже отримали 530 млн доларів як компенсацію.

Дана інформація була надана Стівеном Харбеком - президентом компанії Securities Investors Protection - страховика брокерів, що працюють з цінними паперами від неринкових втрат, яка і надала кошти для виплати вкладникам.

За його словами, це найбільша виплата, вироблена компанією в 321 разі банкрутства фірм, що працюють з цінними паперами з 1970 року.

У той же час призначений судом ліквідаційний керуючий Ірвінг Пікар заявив, що він отримав заявки на відшкодування збитків на загальну суму в 21,2 млрд доларів.

Розглянуто і схвалено до відшкодування заявки на 4,4 млрд

Знайдено активів на 1,5 млрд.

Нагадаємо, Бернард Медофф зміг створити найбільшу фінансову піраміду у світі, яка обвалилася в грудні 2008 року. Тоді розорилися сотні людей і компаній. Медоффа заарештували, і 13 березня 2009 року він повністю визнав свою провину, у тому числі звинувачення у відмиванні кошітв, неправдивих свідченнях та шахрайстві.

Суд ухвалив стягнути з фінансиста 65 мільярдів доларів і засудив до 150 років позбавлення волі.

Читайте також:

Медофф відбуватиме 150-річний термін з відомим терористом Рахманом

Медофф змирився з вироком: він готовий відсидіти 150 років

Судові виконавці вигнали дружину Медоффа з пентхауса

Сергій Мавроді розкрив помилки Бернарда Медоффа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: