Жінка, яка бачила три століття. Сьогодні святкує свій день народження найстаріша людина планети

Секрет довголіття жінки досить простий: лише два яйця на день і трошки печива.

Сьогодні, 29 листопада, свій 117 день народження святкує єдина відома людина, що народилась ще у XIX століттіі. Це жінка, з Італії, з невеличкого містечка Вербанія, що на озері Маджоре, повідомляє The Guardian.
 
 

Найстаріша людина на планеті - італійка Емма Морано народилась 29 листопада 1899 року. Секрет її довголіття полягає в тому, що вона їсть лише два яйця на день і печиво. Пані Морано пояснює свій помірний апетит тим, що в неї немає зубів. На свої 117 років жінка досить глуха, їй складно говорити і зору вже не вистачає на пергеляд телебачення, однак італійці вдалось зберегти пильний та ясний розум.

Також Морано має сертифікат Guinness World Records, який засвідчує, що жінка є настарішою живою людиною на Землі. За словами рекордсменки, люди приїздять з багатьох інших країн світу, щоб просто подивитись на неї.

Влада міста запланувала урочисте святкування до дня народження рекордсменки - у місцевосму театрі будуть грати музику періоду життя пані Морано, а також буде поставлена романтизована біографія під назвою "Жінка, яка бачила три століття".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про найстарішу українську довгожительку - Ніну Нагорну. Жінці вже виповнилося 116 років, і єдине на що вона жаліється - на свою самотність, на жаль, їй нікому розповісти як жилося за царя, як за більшовиків, а як піля розпаду СРСР.

ВідеоУкраїнське подружжя прожило 190 років на двох

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: