Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінкам пропонували гроші: у США спецпрокурора Мюллера звинувачують у сексуальних домаганнях

Інформація про "змову" була отримана від журналістів.

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії у вибори президента США в 2016 році, звинуватив своїх опонентів у змові проти нього з метою "пред'явити йому неправдиві звинувачення" у домаганнях.

Про це заявив CNBC з посиланням на заяву прес-секретаря спецпрокурора Пітера Карра.

За його словами, Мюллер поінформував ФБР про те, що жінкам "пропонували гроші" за надання неправдивих свідчень щодо домагань проти нього.

"Коли минулого тижня ми дізналися про підозри стосовно того, що жінкам пропонували гроші для надання неправдивих свідчень щодо спеціального прокурора, ми негайно передали це питання у ФБР для розслідування", - заявив Карр.

Інформація про "змову" була отримана від журналістів. До них звернулася жінка, заявивши, що американський лобіст Джек Беркман запропонував їй $20 тисяч за те, щоб вона "висунула звинувачення в сексуальних домаганнях і переслідуванні на робочому місці проти Роберта Мюллера».

Нагадаємо, що Мюллер розслідує втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році, а також можливу змову між Кремлем і штабом президента Дональда Трампа.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції