Жириновський зібрався написати сценарій до серіалу про Держдуму

Скандальний російський політик Володимир Жириновський закликав замість серіалу про школу зробити серіал про роботу депутатів.

Віце-спікер Держдуми РФ, лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський запропонував зняти серіал про роботу нижньої палати російського парламенту.

Політик висловив готовність самотужки написати сценарій до такої кінокартини. На думку Жириновського, з його ідеї "вийде унікальний проект".

"На "Школу" надивилися, краще про Думу серіал зробіть!" - заявив він. Як відомо, скандальний серіал "Школа" викликав неоднозначну реакцію в російському суспільстві, зараз обговорюється можливість зняття його з ефіру.

Жириновський зазначив, що про школу багато фільмів було навіть за радянських часів, а ось робота органів державної влади росіянам незрозуміла. "Оскільки депутатів Держдуми безпосередньо населення вибирає, пропоную з цього і почати", - наголосив він.

Депутат звернувся до російських продюсерів і режисерів із закликом підготувати такий серіал до нового сезону (осені 2010 року), і навіть запропонував свій варіант назви - "Державна Дума" чи "Охотний ряд" (за назвою знаменитої вулиці у центрі Москви).

Читайте також:

Жириновський: від нового президента України залежить термін початку Третьої Світової

Церква порадила Жириновському менше думати про секс

Жириновський запропонував скоротити кількість депутатів Держдуми

У Держдумі скандал через Maybach Жириновського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: