Жириновський пропонує бомбити Київ та прогнозує розпад України

Жириновський на мітингу біля посольства України в Москві: це фальшиве утворення з економікою крадіжки, яке скоро розпадеться на три частини.

Учасники пікету зажадали від Києва сплатити борги за газ. Дії українського керівництва лідер Ліберально-демократичної партії назвав крадіжкою.

Жириновський підкреслив, що акція протесту була направлена не проти українського народу, а проти чиновників, які "йдуть на поводі у антиросійських центрів на Заході, займаються економічним саботажем".

Економіку Ющенка і Тимошенко Жириновський охарактеризував як "економіку крадіжки". Україну, Прибалтику і Закавказзя лідер ЛДПР назвав фальшивими державами.

"Пройшло майже 20 років з того часу, як утворилися ці держави, а у них до цих пір немає нормальної економіки і нормальних керівників. Є лише фальш і знущання над російською культурою", - констатував він.

Сьогодні 40 відсотків російського ринку алкоголю займає продукція української компанії "Nemiroff". І це, за словами Жириновського, теж своєрідний дарунок, який робить Росія. В той же час, лідер ЛДПР нагадав ситуацію довкола Севастополя, де будується вугільний термінал, і через декілька років буде перекритий доступ Чорноморського флоту в Севастопольську бухту.

Позицію "Газпрому" Жириновський також назвав м'якою. "Досить влаштовувати новорічні баталії. Встановите дату укладення договорів, і після цієї дати припиняйте постачання газу тим, хто не уклав договори. Організовуйте газову біржу в Петербурзі або в Москві. І припиніть гріти Захід за рахунок громадян нашої країни. Їм там тепло і ясно, а пів Росії - без газу", - зажадав лідер ЛДПР.

Також на мітингу прозвучав заклик "вести торгівлю за середньоєвропейськими цінами", причому "ціни встановлювати на біржі".

Лідер ЛДПР підкреслив, що "Росія не воюватиме ні з ким в Європі, але ми доб'ємося повернення боргів. Україна розпадеться на Східну, Південну і Західну. Це їх справа. Ми не втручаємося в їх справи, але ми захищатимемо інтереси росіян і російську мову".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: