Жириновський не проти стати мером Москви

Лідер ЛДПР після нищівної критики московського градоначальника Юрія Лужкова заявив, що із задоволенням погодився б стати мером Москви, якби йому запропонували.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський "із задоволенням" погодився б стати мером Москви, якщо б йому запропонували.

За словами Жириновського, він "навів би порядок", а мігрантів у столиці "не було точно".

Віце-спікер Держдуми піддав критиці мера Москви Юрія Лужкова, взявши слово після виступу в парламенті прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна.

Зокрема, Жириновський звинуватив Лужкова в тиску на суди, назвав його оточення "московської мафією" і заявив про те, що всі тендери в столиці виграються за рахунок протекції з боку міської влади. Він навіть передав главі уряду папку, в якій, за його словами, містяться папери з відомостями, компрометуючими керівництво Москви.

Слова лідера ЛДПР викликали скандал. Голова Мосміськдуми Володимир Платонов заявив, що "у парламенті такі виступи звучати не повинні", а віце-спікер Андрій Метельський назвав висловлювання Жириновського "брехнею і наклепом на керівництво міста".

Префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь подав проти Жириновського позов про захист честі, гідності та ділової репутації. За словами префекта, назвавши всіх членів столичного уряду шахраями, віце-спікер образив, зокрема, і його. Мітволь вимагає стягнути 500 тисяч рублів з Жириновського і 1 рубль з каналу "Росія", транслював промову лідера ЛДПР.

Читайте також:

Жириновський звинуватив Росію в аварії ТУ-154 під Смоленськом

Жириновський запропонував клонувати геніїв і себе

Нунсівці вимагають від СБУ порушити кримінальну справу проти Жириновського 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: