Жириновський: проблему педофілів вирішать борделі

Одіозний російський депутат закликав відкривати якомога більше борделів, щоб ґвалтівники не кидалися на дітей.

Російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував свій рецепт боротьби з педофілією – масштабне відкриття борделів.

На думку Жириновського, педофілія виникає внаслідок того, що дорослий чоловік не може природно задовольнити свої фізіологічні потреби. "Це – надлишок сім'я", - заявив він у своєму виступі перед студентами Санкт-Петербурга.

Політик вважає, що ґвалтівник кидається на дітей, оскільки вони не можуть чинити йому належний опір. "А доросла жінка кричатиме, якщо її спробують зґвалтувати", - сказав Жириновський.

Він закликав відкрити у Росії якомога більше публічних будинків, що на його думку, призведе до зменшення кількості злочинів на сексуальному ґрунті.

Як відомо, проблема педофілії гостро стоїть і в Україні, а через останній скандал зі зґвалтуваннями дітей в "Артеку" злочинами проти неповнолітніх почали перейматися керівники країни.

За словами заступника глави МВС Геннадія Москаля, "до України приїжджають з усього світу педофіли для задоволення своїх сексуальних потреб, бо ми відкрили кордон для всіх бажаючих".

Читайте також:

БЮТ вимагає зрівняти депутатів зі зґвалтованими дітьми

У Сімферополі педофіл ґвалтував п'ятирічну падчерицю

Церковнослужитель-педофіл зґвалтував хокейну команду

Москаль: дітей в "Артеку" ґвалтував знайомий Кравчука й Кучми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: