Жириновський запропонував скоротити число депутатів Держдуми

На думку Жириновського, в регіональних парламентах має бути не більше 20 депутатів.

Лідер ЛДПР, віце-спікер Держдуми Володимир Жириновський вважає за необхідно вдвічі скоротити депутатський корпус країни - таким чином, на його думку, у Росії з'являться гроші на модернізацію.

Про це він заявив у середу, 13 січня, на засіданні нижньої палати парламенту.

За словами Жириновського, якщо "президент країни або хтось із журналістів" звернеться до нього з питанням, де взяти гроші на модернізацію, він запропонує скоротити вдвічі весь депутатський корпус.

"Навіщо в Держдумі 450 депутатів? Досить 200. Що ми тут сидимо цілий рік і просто на кнопки натискаємо? Це велика економія", - зазначив віце-спікер.

На його думку, не потрібна і Рада Федерації, а в регіональних парламентах має бути не більше 20 депутатів.

"Соціологи підрахували, що в нашій країні працює тільки 10 мільйонів - тих, хто щось виготовляє, що можна спожити, продати або використати. А 100 мільйонів - у погонах, депутати і чиновники, які контролюють ці 10 мільйонів" - зазначив лідер ЛДПР .

За словами Жириновського, одна людина не повинна утримувати десять. "Пропорція має бути одна до трьох, тобто одна людина утримує трьох. Це межа! Якщо пропорція один до чотирьох, то країна гине", - наголосив він.

Володимир Жириновський, який відомий своїми різкими висловлюваннями і оригінальними пропозиціями, наприкінці минулого року був переобраний головою Ліберально-демократичної партії Росії.

Читайте також:

Жириновський: Україна більш демократична, ніж Росія

Жириновський готовий подати зустрічний позов до Лужкова

Жириновський: проблему педофілів вирішать борделі

Мєдвєдєв умовив Жириновського припинити протести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: