Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жириновський передрік довічне обрання президента в Росії

Політик явно незадоволений результатами голосування 18 березня.

Кандидат в президенти РФ, одіозний лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що виборча модель в Росії може піти за китайським шляхом, де голова КНР отримав право керувати країною довічно.

Про це повідомляє Интерфакс.

"Буде Держрада — колективний орган, де голова Держради з правами президента буде вибиратися на засіданні Держради, а Держрада буде формуватися з найкращих губернаторів, для видимості кращих, міністрів, сенаторів, депутатів, — осіб 30-40 будуть сидіти в цьому Георгіївському залі Кремля", — заявив Жириновський.

Нагадаємо, на виборах глави РФ 18 березня чинний президент Володимир Путін отримав найвищу підтримку - 76,66%. У кандидата від КПРФ Павла Грудініна 11,8% голосів. У лідера ЛДПР Володимира Жириновського - 5,66%.

ВідеоТСН.Тиждень проаналізував, чого чекати від ймовірного нового терміну правління Путіна

Сьогодні в Росії вперше голосувало покоління 18-річних, які не знали іншого вождя. Дмитро Мєдведєв був лише маріонеткою в руках справжнього так званого "лідера нації". Російські опозиціонери розказали журналістам - Путін після переобрання готується поміняти Конституцію, щоб панувати решту свого життя. Які ще сюрпризи можна чекати від чергового пришестя Путіна – у сюжеті.

ТСН.Тиждень проаналізував, чого чекати від ймовірного нового терміну правління Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції