Жириновський покликав Каддафі до Москви

Російський політик, зокрема, закликав Каддафі зупинити кровопролиття. На думку Жириновського, жителям арабського світу потрібні зміни.

 Лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський запропонував лівійському лідеру Муаммару Каддафі переїхати до Москви. Про це йдеться у зверненні Жириновського, яке розміщене на сайті ЛДПР.

Російський політик, зокрема, закликав Каддафі зупинити кровопролиття. На думку Жириновського, жителям арабського світу потрібні зміни. Підкресливши, що Каддафі багато зробив для розвитку своєї країни, Жириновський відзначає, що "прийшов час для іншого шляху розвитку Лівійської Республіки".

"Зрозумійте, зміни незворотні. І головне зараз - будь-якими силами зупинити насильство в країні. Задумайтеся про майбутнє своєї держави. Відмовтеся від марних спроб придушити народну волю ", - закликав лідер ЛДПР.

Звернення до лівійського лідера Жириновський завершив закликом переїхати до Москви.

"Я пропоную вам переїхати до Москви на постійне місце проживання, запрошую щиро, як дорогого гостя ", - написав Жириновський.

Нагадаємо, що в даний час невідомо, де знаходиться Муаммар Каддафі. За деякими даними, він вже покинув Лівію і вилетів до Бразилії або Венесуелу. Натомість, син лівійського лідера спростовує цю інформацію.

Читайте також:

Лівійська авіація завдала удару по повстанцях

Лівійські опозиціонери захопили аеропорт Тріполі

Однопартійці оголосили Жириновського "ворогом народу"

Жириновський закликав до поширення російської мови на весь світ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: