Жириновський роздав прихильникам по 500 рублів за те, що запізнився на зустріч

Жириновський компенсував своє запізнення штрафом 500 рублів кожному прихильнику.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський запізнився на зустріч з виборцями в Пензі на три години і, як вибачення, виплатив усім, хто знаходиться в залі, по 500 рублів "штрафу".

Зустрічі з політичним лідером о 16:00 передував показ фільму Олександра Гордона "20 років обличчям до Росії" в концертному залі "Молодіжний", потім почалося багатогодинне очікування. Всіх гостей пригощали безкоштовними пиріжками і морозивом "Жириновський". Замість запланованої зустрічі о 17:00, лідер ЛДПР увійшов до зали о 19:50.

"Прошу вибачення за запізнення, літак зламався, щось з комп'ютером. При виході всі отримають" штраф "500 рублів", - повідомив Жириновський.

У ході зустрічі, яка не протривала і години, політик відповів на всі питання, що надійшли від пензівців, роз'яснив свою позицію щодо майбутніх виборів в 2012 році президента Росії, розповів про плюси та мінуси вступу Росії до СОТ.

Середній за розмірами концертний зал був переповнений, люди стояли в проходах. При виході всім роздавали шкільні щоденники з символікою ЛДПР, партійну літературу і по 500 рублів "штрафу".

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський під час свого візиту до Пензи заявив, що його конкурентами на пост глави держави стануть Дмитро Медведєв і Володимир Путін, а переможця виборів виявить тільки другий тур.

"Партій в новій Держдумі буде сім, кандидатів у президенти - чотири: Путін, Медведєв, я і Зюганов, - наводить слова політика інформагентство. - Зюганов відмовиться, і до другого туру вийдуть Путін чи Медведєв і я".

Крім того, глава партії ліберал-демократів скептично поставився до шансів на успіх партії "Правоє дєло", очолюваної російським мільярдером Михайлом Прохоровим.

"У наших олігархів три шляхи: до Ходорковського, до Березовського або до Гайдару", - заявив він.

Відзначимо, Володимир Жириновський балотувався на всіх президентських виборах, що проводилися в Росії, крім виборів 2004 року.

У 1991 році він отримав підтримку 7,81 відсотка виборців, в 1996 році - 5,7 відсотка, у 2000 році - 2,7 відсотка, а в 2008 році - 9,35 відсотка. Кращим результатом в його кар'єрі стали два третіх місця в 1991 і 2008 роках.

На останні президентські вибори, що відбулися в 2008 році, Жириновський йшов під гаслами "Зачищу всю страну!", "Успокою всех" та "За все ответите!".

Читайте також:

Жириновський розповів, як Україна у союзі з Росією стане федеральним округом

Жириновський вважає Тимошенко аферисткою, "Гайдаром і Чубайсом в одному коктейлі"

Жириновський: приєднання Західної України до СРСР було помилкою

Жириновський зажадав заборонити львів'янам в'їзд у Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: