Жириновський відрікся від свого афоризму "дати кожній бабі по мужику"

Жириновський відрікся від своїх відомих афоризмів "дати кожній бабі по мужику" і "омити ноги в Індійському океані".

У Москві у вівторок, 13 вересня, відбувся 23-й з'їзд Ліберально-демократичної партії Росії, на якому лідер ЛДПР Володимир Жириновський відрікся від своїх найвідоміших афоризмів.

Виступаючи з програмною промовою, Жириновський в першу чергу спростував твердження про те, що він нібито закликав "омити ноги в Індійському океані".

"Ніколи в програмі партії нічого такого не говорили. Тут сидять представники індійського посольства, вони знають. Це де таке говорилося, на якому з'їзді?", - заявив лідер ЛДПР.

Також Жириновський відрікся від своєї обіцянки "дати кожній бабі по мужику". "Я ніколи російську жінку бабою не називав", - обурився він.

Також партійний лідер назвав помилковими розтиражовані у ЗМІ обіцянки ЛДПР "дати кожному мужику по пляшці горілки", оскільки "в ЛДПР не курять і не п'ють".

На завершення він спростував твердження про те, що ліберал-демократи виступали за виселення всіх татар і башкирів до Монголії.

"Коли? Де?", - обурювався Жириновський. Він розповів, що в цьому випадку не витримав і надіслав "гнівні листи" керівництву Башкортостану і Татарстану, а також у правоохоронні органи з вимогою негайно заарештовувати тих, хто говорить подібне.

Нагадаємо, в квітні Жириновський заявив, що братиме участь у виборах президента Росії, які відбудуться у березні 2012 року.

Читайте також:

Жириновський роздав прихильникам по 500 рублів за те, що запізнився на зустріч

Жириновський розповів, як Україна у союзі з Росією стане федеральним округом

Жириновський вважає Тимошенко аферисткою, "Гайдаром і Чубайсом в одному коктейлі"

Жириновський: приєднання Західної України до СРСР було помилкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: