Жириновський відрікся від свого афоризму "дати кожній бабі по мужику"

Жириновський відрікся від свого афоризму "дати кожній бабі по мужику"

Жириновський відрікся від своїх відомих афоризмів "дати кожній бабі по мужику" і "омити ноги в Індійському океані".

У Москві у вівторок, 13 вересня, відбувся 23-й з'їзд Ліберально-демократичної партії Росії, на якому лідер ЛДПР Володимир Жириновський відрікся від своїх найвідоміших афоризмів.

Виступаючи з програмною промовою, Жириновський в першу чергу спростував твердження про те, що він нібито закликав "омити ноги в Індійському океані".

"Ніколи в програмі партії нічого такого не говорили. Тут сидять представники індійського посольства, вони знають. Це де таке говорилося, на якому з'їзді?", - заявив лідер ЛДПР.

Також Жириновський відрікся від своєї обіцянки "дати кожній бабі по мужику". "Я ніколи російську жінку бабою не називав", - обурився він.

Також партійний лідер назвав помилковими розтиражовані у ЗМІ обіцянки ЛДПР "дати кожному мужику по пляшці горілки", оскільки "в ЛДПР не курять і не п'ють".

На завершення він спростував твердження про те, що ліберал-демократи виступали за виселення всіх татар і башкирів до Монголії.

"Коли? Де?", - обурювався Жириновський. Він розповів, що в цьому випадку не витримав і надіслав "гнівні листи" керівництву Башкортостану і Татарстану, а також у правоохоронні органи з вимогою негайно заарештовувати тих, хто говорить подібне.

Нагадаємо, в квітні Жириновський заявив, що братиме участь у виборах президента Росії, які відбудуться у березні 2012 року.

Читайте також:

Жириновський роздав прихильникам по 500 рублів за те, що запізнився на зустріч

Жириновський розповів, як Україна у союзі з Росією стане федеральним округом

Жириновський вважає Тимошенко аферисткою, "Гайдаром і Чубайсом в одному коктейлі"

Жириновський: приєднання Західної України до СРСР було помилкою

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів