Жириновський запропонував Заходу ядерним вибухом стерти з лиця землі цілу країну

Лідер ЛДПР хоче показати, на що здатна Росія.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував показово для Заходу завдати ядерного удару по країні з населенням 200 тисяч осіб, щоб Росію "не били по морді і не обстрілювали Донбас".

Про це він сказав напередодні пізно вночі в ефірі політичного ток-шоу "Недільний вечір" на телеканалі "Россия-1", повідомляє УНІАН.

"У Північному морі є острів, маленька країна - 200 тис. населення. Брюсселю сказати: ось острів, бачите, а тепер немає острова, країни. Ви що хочете, щоб нас били по морді, щоб Донбас обстрілювали?" - сказав Жириновський.

"Треба показати, на що здатні наші ядерні сили", - наголосив він. Також Жириновський переконаний, що Захід погодився б, якби російська армія підійшла до Києва.

"Наступати треба і битися під Брюсселем, під Варшавою, під Прагою... Ви всі чекаєте, коли знову обвалиться", - сказав він.

Жириновський вважає, що треба робити жорсткі заяви, і як приклад навів вислів російського царя Олександра ІІІ: "Всю казну - на війну". За його словами, бази НАТО дедалі ближче до Росії, і може настати "22 червня". При цьому він заявив, що Заходу потрібні постійно війна і конфлікт.

"Америка – це країна, ось такий виродок, йому обов'язково потрібен конфлікт, вони прийшли з пістолетом на чужі землі, всіх там перестріляли..., їм потрібна постійна війна і постійне панування", - вважає Жириновський.

При цьому він заявив, що "хворими" були Наполеон, Гітлер і радянські комуністи, які хотіли панування: "Всі, хто говорить про панування, про те, що ми найкращі – це негідники, мерзотники, божевільні".

"Ми (Росія – ред.) кращі за всіх, але ми їм погрожуємо, і вони цього не хочуть, вони хочуть, щоб весь світ був як Африка, як Сомалі", - сказав Жириновський.

Він висловив переконання, що США підкидають "вуглик" у Сирії, Європа "підпалила" Україну, а потім "підпалять" Білорусь і Казахстан.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: