Жириновський заступився за приморських партизанів

Володимир Жириновський виправдав тих, хто, постраждавши від правоохоронних органів, починає протидіяти міліції.

Віце-спікер Держдуми РФ, лідер російських ліберал-демократів Володимир Жириновський виправдав тих, хто, постраждавши від правоохоронних органів, починає протидіяти міліції.

"Ось в Примор'ї хлопець: батька в міліції вбили, брата вбили і йому ребра поламали, і він для вас бандит. Він правильно зробив, що пішов у ліси: помститися за батька, за брата і за себе. А ви його називаєте бандитом", - заявив Жириновський, виступаючи з трибуни Держдуми.

Глава ЛДПР мав на увазі одного з так званих приморських партизанів - учасника групи молодих людей, затриманих за підозрою в низці нападів на міліціонерів.

Крім того, Жириновський розкритикував керівництво Тульської області, розповівши про ситуацію, що склалася в одному з населених пунктів цього регіону: "Це відбувається в Новомосковському районі - село Озерки, яке підніме збройне повстання, і ми не будемо вважати це поганим... Ви довели населення до стану, коли у них один вихід: або в могилу, або взятися за зброю".

Нагадаємо, угрупування з шести осіб у віці від 18 до 23 років здійснило кілька нападів на співробітників міліції в Приморському краї. У російських ЗМІ угруповання назвали приморськими партизанами, оскільки в інтернеті від їх імені було розповсюджено звернення, в якому повідомлялося, що члени групи вважають себе борцями проти "окупаційного режиму".

10-11 червня чотирьох членів угрупування затримали. Ще двоє можливих "партизанів" загинули при затриманні: за твердженням міліції, вони застрелилися.

Читайте також:

Приморських "партизан" катують у в'язниці

Останній "приморський партизан" здався міліції

У Примор'ї силовики знищили двох підозрюваних у нападах на міліціонерів

Банда російських "партизан-месників" відкрила полювання на міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: