Жириновський зізнався, що в дитинстві до нього чіплялися педофіли

Володимир Жириновський під час телеефіру розповів, як у 12 років до нього "підбіг мужик - і раз, мені між ніг доторкнувся і втік".

Одіозний російський політик Володимир Жириновський розповів, що в дитинстві до нього неодноразово чіплялися педофіли і він ледь не став жертвою насильства.

"Я себе згадую в дитинстві, я не був жертвою педофіла", - заявив Жириновський у програмі "Честный понедельник " з Сергієм Мінаєвим, тема якої була "Куда уводять детство".

У той же час він зізнався, що педофіли здійснювали неодноразові спроби.

"Перший раз виходжу з кінотеатру, підбігає мужик - і раз, мені між ніг доторкнувся і втік. Все. Це не в школі, він не вчитель...", - зауважив політик.

"Другий раз йдемо в театр. 5-7-й клас, сидимо, там же темно, і раптом знову якийсь мужик лізе до мене кудись там. Знову не вчитель, я його знать не знаю. Третій раз сусідський хлопчик мене до себе кличе в сарай для чогось. Я ж молодший за віком. І четвертий раз сусід ... Це не вчителі, це не піонервожаті. Батькам не розповідав. Навіщо? Адже нічого не було. 12 років мені було, я був ошелешений, але через п'ять хвилин забув. Це я зараз тільки розумію, що у них було на думці...", - розповів Жириновський.

Ведучий передачі Сергій Мінаєв пізніше відзначив у своєму блозі: "Сьогодні обговорювали боротьбу з педофілією. Ефір був досить жорсткий і особисто для мене непростий. Як батькові важко говорити з батьками і матерями зґвалтованих дітей. Про що я чесно і неполіткоректно заявив в ефірі - матір, яка скоїла самосуд і вбила педофіла, я розумію. У жодну адаптацію педофілів, хімічну кастрацію та інші толерантні понти не вірю. Гарний був Володимир Вольфович, який розповів про свій дитячий досвід спілкування з подібними виродками".

Читайте також:

Жириновський заявив, що в Криму націоналісти "нагинають" росіян

Мати жорстоко вбила ґвалтівника своєї п'ятирічної доньки

Світська левиця вбила свого сина-аутиста, який став жертвою педофілів

У Польщі набув чинності закон про кастрацію педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: