Жириновського змусили заплатити Лужкову півмільйона

Московський суд змусив Володимира Жириновського заплатити за образу мера російської столиці Юрія Лужкова.

Московський міський суд залишив у силі рішення про стягнення компенсації в розмірі 1 мільйона рублів з голови Ліберально-демократичної партії Росії Володимира Жириновського. Його примусили заплатити за образу мера Юрія Лужкова.

Мосміськсуд ухвалив вважати законним рішення суду нижчої інстанції, який постановив, що Жириновський має заплатити по 500 тисяч рублів Лужкову та уряду Москви за те, що назвав їх "мафією".

Володимир Жириновський сказав, що має намір оскаржити рішення Мосміськсуду. На засіданні глава ЛДПР назвав суд "продажним".

Крім цього, Жириновський говорив, що "не можна судити депутата парламенту за його позицію". Глава ЛДПР додав, що не змінив своєї думки з приводу Лужкова, а також передав суду довгий список фактів корупції і попросив долучити до матеріалів справу.

За його словами, у Москві "все прогнило".

Адвокат, що представляла Лужкова, сказала, що просить відхилити протест Жириновського. За її словами, Лужков не заперечує наявність певного рівня корупції, але оскаржує твердження лідера ЛДПР, який назвав його головним джерелом корупційних проблем в столиці.

У жовтні 2009 року Володимир Жириновський на зустрічі з президентом РФ Дмитром Медведєвим назвав уряд Москви головним осередком корупції, а чиновників обізвав "шахраями" і додав інші епітети. 28 квітня суд ухвалив, що заява лідера ЛДПР ображає честь і гідність мера столиці Юрія Лужкова і шкодить репутації столичного уряду. Суд велів виплатити позивачам по півмільйона рублів.

Тим часом до суду надійшов колективний позов від чиновників столиці, які зажадали від Жириновського компенсацію у розмірі 13,5 млн. рублів. Приводом для звернення став черговий скандальний виступ глави ЛДПР у Держдумі 20 квітня.

Жириновському досі не вдалося вручити повістку в суд на слухання за цим позовом.

Читайте також:

Жириновський не проти стати мером Москви

Жириновський заступився за приморських партизанів

Уряд Москви зажадав від Жириновського 12 млн рублів

Лужков відсудив у Жириновського мільйон рублів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: